Zoeken

Home  /  Wonen  /  Infrastructuur  /  Werken & Omleidingen  /  Voetpaden J. Anthierenslaan - K. Albertlaan

Voetpaden J. Anthierenslaan - K. Albertlaan

                                                                                                                                                                                   Aangepast op 21 november 2023

Inhoud

  1. Stand van Zaken
  2. Timing
  3. Tijdlijn
  4. Ontwerpplannen
  5. Contact

1. Stand van zaken

Na de goedkeuring van het definitieve scenario van het verkeersafwikkelingsplan voor de stationsomgeving (meer informatie klik hier) werd een studiebureau aangesteld voor het ontwerp van voetpaden in de Koning Albertlaan en J. Anthierenslaan.

Deze ontwerpplannen werden toegelicht op een infovergadering op 12 juni 2023. Op basis van de opmerkingen heeft het studiebureau de nodige aanpassingen gedaan.

Op de gemeenteraad van 6 november 2023 werden de lastvoorwaarden voor de Koning Albertlaan goedgekeurd. Op basis daarvan wordt een aannemer gezocht. Het nieuwe voetpad in de J. Anthierenslaan wordt in een tweede fase aangelegd, in 2025.


2. Timing

De vermoedelijke start van de aanleg van de voetpaden in de Koning Albertlaan-Stationsstraat-J. Anthierenslaan is voorzien in het voorjaar van 2024. Vooraleer de werken starten wordt een nieuwe infovergadering gegeven omtrent de werken.

Het nieuwe voetpad in de J. Anthierenslaan wordt in een tweede fase aangelegd, in 2025.


3. Tijdlijn

  • 12 juni 2023: infovergadering (presentatie)
  • 6 november 2023: Goedkeuring lastvoorwaarden in gemeenteraad

4. Ontwerpplannen


5. Contact

Wie nog vragen heeft kan terecht bij de dienst Openbare Infrastructuur via 09 280 80 20 of via infrastructuur@depinte.be.